HBOT bez tajemnic

Jeśli jesteś lekarzem – skontaktuj się z nami. Chętnie doślemy Tobie materiały dotyczące wsparcia poprzez HBOT zakresu Twojej pracy i stosowanych przez Ciebie rozwiązań. HBOT (Hyperbaric Oxygen Therapy) to rozwiązanie popularne m.in. w USA, Japonii, Izraelu, czy Skandynawii. To rozwiązanie, którym już dziś możesz wspomagać prowadzonych przez siebie pacjentów. Ponieważ jest to rozwiązanie wysoce skuteczne, z pewnością przyczyni się do budowy wizerunku lekarza stosującego uznane światowe metody w trosce o dobro pacjenta. A dzięki holistycznemu działaniu terapii – pacjent poczuje poprawę nie tylko w zakresie nad którym wspólnie pracujecie. 

Materiały, które od nas otrzymasz będą pochodziły z serwisów publikujących badania medyczne. Jesteśmy ośrodkiem medycznym, dysponującym sprzętem o parametrach urządzeń stosowanych w szpitalach. Odwiedź nas, zobacz jak działamy i rozpocznijmy współpracę. 

Jeśli metoda wyda się Tobie warta uwagi, albo zechcesz się o niej dowiedzieć nieco więcej – zadzwoń (tel.790-410-130) i zarezerwuj termin podczas najbliższego spotkania informacyjnego z Dr Andrzejem Gorzko. To twórca Ośrodka Terapii Hiperbarycznej SPZZOZ w Gryficach. Spotkania organizujemy w niewielkich grupach, aby oprócz krótkiej prezentacji wstępnej dać Państwu czas na rozmowy z Doktorem i poznanie metody w zakresie najbardziej dla Państwa interesującym. Spotkania są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona. 

Jeśli poszukujesz gabinetu, możesz dołączyć do Specjalistów pracujących w naszym ośrodku. Zapytaj o warunki współpracy bezpośrednio pod nr telefonu 790-410-130

Scroll to Top